„Klix“ mokėjimų būdai

„Klix“ mokėjimų būdai


Pas mus galite sumokėti naujesniu ir saugesniu būdu – „Klix“. Tai „Citadele“ banko sukurtas atsiskaitymo už pirkinius sprendimas, kuriuo užtikrinamas jūsų duomenų ir pinigų saugumas. „Klix“ siūlo galimybę mokėti kortele, arba tiesiogiai iš banko sąskaitos, o taip pat mokėti dalimis, gavus paskolos pasiūlymą internetu ir pasirašius sutartį nuotoliniu būdu.

„Klix Pay by card“ yra galimybė mokėti Apple Pay ir VISA, Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdami mokėjimą mokėjimo formoje galite sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti „Klix“ programėlėje – kitą kartą bet kurioje el. parduotuvėje turėsite galimybę atsiskaityti greičiau su „Klix“, nes kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. „Klix“ kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.

„Klix“ mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Mokėdami taip pat galite išsaugoti savo sąskaitos duomenis ir kitą kartą atsiskaityti paspaudę vos porą mygtukų. Norėdami atlikti mokėjimą, pasirinkite savo banką, prisijunkite ir patvirtinkite mokėjimą. „Klix“ yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).

„Klix Mokėjimas dalimis“ suteikia galimybę el. parduotuvės ir fizinės parduotuvės pirkėjams pirkti su paskola ir grąžinti dalimis. 

Pirkdami ir pasirinkdami „Klix Mokėjimas dalimis“, turėsite galimybę gauti „Klix“ partnerių – kredito davėjų – pasiūlymus, palyginti juos ir išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą bei nuotoliniu būdu pasirašyti paskolos sutartį.

KAS GALI PIRKTI PREKES UŽ PASKOLĄ?

-Bet kuris nuolatinis Lietuvos gyventojas.

-Paskolos gavėjas turi turėti nuolatines oficialias mėnesines pajamas.

-Paskolos gavėjo amžius: 18 metų ir daugiau.

-Paskolos suma: nuo 70 iki 15 000 EUR.

-Paskolos terminas: nuo 1 iki 36 mėnesių.

-Pradinis įnašas nuo 0 %*


* Tipinis pavyzdys. Jeigu paskola grąžinama per 6 mėnesius, mėnesio įmoka: 83,33 EUR, bendra grąžintina suma: 500 EUR, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma

Top