Dviračiai

Išsirinkti geriausią dviratį pagal savo poreikius ištiktųjų ne lengva užduotis.

Asortimentas toks platus kad galima pasiklysti tarp kalnų dviračių, miesto dviračių ir turistinių dviračių.

Šis straipsnis atskleis kiekvieno tipo niuansus, supažindins su ypatybėmis ir naudojimo būdu.


Sulankstomas dviratis

Sulankstomi dviračiai ypač mėgstami keliautojų. Patogu transportuoti su savimi automobiliu ar traukiniu, o vėliau, esant poreikiui pažintinėje kelionėje , persėsti ant dviračio, kuris taip pat neužima daug vietos. sulenkiamas per pusę Tokių dviračių ratų skersmuo dažniausiai būna 20 colių ir to pakanka patogiam, neskubiam judėjimui.


Čia galite pasirinkti biudžetinį variantą ant metalinio rėmo, be pavarų. Aukštesnes klases bus su pavarom ir sulankstomas ,įvertinkite maksimalų patogumą, kuriam ir buvo sukurti tokie dviračiai!


E-bike (Elektroninis dviratis)

Vis dažniau iš draugų ar pažįstamų išgirstate apie paslaptingus elektrinius dviračius? Bet nežinote kas tai yra ir kam jie skirti? Dabar ir išsiaiškinsime.


Šio tipo dviratis varomas elektra.

Nepaisant to, kad varomas elektra elektrinis dviratis naudojamas beveik taip pat, kaip ir paprastas dviratis ir daugumoje šalių vairuotojo pažymėjimo nereikalauja

Dviračio veikimo principas minant pedalus jus važiojat ir to pačiu kraunat dvirati, kaip pavargstat galima pailsėti ir judėti tik elektros dėka.

Elektrinis dviratis yra universalus. Yra MTB stiliaus modelių, yra miesto, važiavimas jais nereikalauja specialių treniruočių, net atvirkščiai – prireikus sugeba sumažinti dviratininko fizine apkrovą.


City (miesto dviratis)

Šio tipo dviračiai skirti patogiam judėjimui mieste. Tai puiki galimybė kasdien važiuoti į darbą ir atgal .

Su juo važinėjama ištisus metus.

Neutralios spalvos, praktiškos savybės, storos padangos su apsauga nuo pradūrimo .

Jums nereikės leisti pinigų ant žibintu komplekto, bagažines ar sparnu – visa tai miesto dviračio standartinė komplektacija .